• DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,37
 • BIST
  %-1,07
Saça Parlaklık Veren Ürünler

Saça Parlaklık Veren Ürünler

Saçı ağırlaştırmadan parlaklık kazandırır. İnce telli saçlar da dahi ağırlaştırmaya neden olmadan rahatlıkla kullanılabilir. Fön sonrasında kuru saça uygulanır. Saç spreyinden sonra da uygulanabilir. Uygulama Biçimi : Kuru saça takribî 10-15 cm ’lik mesafeden az ölçüde uygulayın.75 ml. Elsève Nutri-Gloss Parlaklık Şampuanı Sık Kullanımı Şampuan ve saç kremi Elsève Nutri-Gloss Parlaklık Şampuanı saçınızı anında besler, […]

Saçı ağırlaştırmadan parlaklık kazandırır. İnce telli saçlar da dahi ağırlaştırmaya neden olmadan rahatlıkla kullanılabilir. Fön sonrasında kuru saça uygulanır. Saç spreyinden sonra da uygulanabilir.
Uygulama Biçimi :
Kuru saça takribî 10-15 cm ’lik mesafeden az ölçüde uygulayın.75 ml.

Elsève Nutri-Gloss Parlaklık Şampuanı Sık Kullanımı
Şampuan ve saç kremi
Elsève Nutri-Gloss Parlaklık Şampuanı saçınızı anında besler, yumuşatır, pürüzsüz bir görünüm kazanan saç yüzeyi ışığı daha iyi yansıtır. Elsève Nutri-Gloss Parlaklık veren saç kremi saçlarınızı ağırlaştırmadan kolay tarama sağlar. Saçlarınız çok canlı bir hal alır ! Uzman Önerisi Durulamadan günlük kullanım için olan Elsève Nutri-Gloss Parlaklık veren krem saçlarınızı bir defada müthişleştirmenizi, beslemenizi ve parlaklaştırmanızı sağlar.
Parlatıcı kreme bitirici olarak Elsève Nutri-Gloss’un muhteşemleştirici maskesini kullanın; haftada bir kere yada saçlarınızın her gereksinimi olduğunda, derinlemesine rehabilitasyon edici tesirinden faydalanın.

Yafta saç Saçlar gloss serum onarıcı serum parlaklık serumları Elsève Nutri-Gloss Parlaklık Şampuanı elseve parlaklık şampuanı loreal paris mahsulleri elseve nutri-gloss parlak saçlar için ne yapabilirim parlak saçlar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?