• DOLAR
  %0,00
 • EURO
  %-0,34
 • ALTIN
  %-0,75
 • BIST
  %-1,25
Ölü Hücreleri Arınma Yöntemi

Ölü Hücreleri Arınma Yöntemi

CİLTTEKİ ÖLÜ HÜCRELERİ ARININ ! Ciltteki Ölü Hücreler Cildiniz pul pul mu oluyor? Bu gibi gidişatlarda cildinizin üzerindeki ölü hücreleri nazikçe sürterek arınmalısınız. Ceddici uygulamalar cildinizdeki buruşuklukları saklamanıza ve gidermenize dayanakçı olurken, cildinize bir pembelik de verebilir. Cildinizi ölü hücrelerden temizletmek için bunları yapın! Bedeninizi duşta ya da küvette nemlendirin. Ceddici özelliği olan sentetik lif, […]

CİLTTEKİ ÖLÜ HÜCRELERİ ARININ !
Ciltteki Ölü Hücreler Cildiniz pul pul mu oluyor? Bu gibi gidişatlarda cildinizin üzerindeki ölü hücreleri nazikçe sürterek arınmalısınız. Ceddici uygulamalar cildinizdeki buruşuklukları saklamanıza ve gidermenize dayanakçı olurken, cildinize bir pembelik de verebilir.
Cildinizi ölü hücrelerden temizletmek için bunları yapın! Bedeninizi duşta ya da küvette nemlendirin. Ceddici özelliği olan sentetik lif, sünger ya da eldiven kullanın. Ceddici özelliği olan bir arınma mahsulünü süngerin, lifin ya da eldivenin üzerine serpin. Bazı arınıcılar % 25 oranında volkanik taş tozu kapsar. Bunlar yağlı cilt için bereketlidir. Buna karşın fazla arınıcı kullanımı yağ bezlerinin fazla yapımına da neden olabilir.
Bu sebeple dikkatli ve doğru ölçüde uygulamak gerekir. Sünger ya da lif kullanarak dairesel hareketlerle cildinizi ovalayın.Cildinizin boyun, surat gibi alıngan kısımlarını ovalarken nazik olun.Cildinizi daha sonra muntazamca kurulayın.
Ceddici mahsuller cildinizi kurutabileceği için devamında cildinizi iyice ıslattığınızdan emin olun. Hafif petrol, lanolin ve mineral yağları kapsayan ıslatıcıları seçim edin. Cildinizi fazla atamayın. Şayet cildiniz az yağlıysa çatlamalara neden olabilir. Cildi çok fazla derecede sürtme, cetme kılcal damarların yaralanmasına neden olabilir!

Yafta Ciltdeki Ölü Hücrelerden Kurtulun Ölü Hücrelerden Nasıl Kurtulabilirim Ölü Hücreler Neden Oluşur Ölü Hücreleri Arınma Yöntemi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır