• DOLAR
  %-0,22
 • EURO
  %-0,22
 • ALTIN
  %1,55
 • BIST
  %3,14
Perma Yaptırmadan Evvel Bilgilenin

Perma Yaptırmadan Evvel Bilgilenin

Permanın surat ve saç biçimine göre tercihi ehemmiyetlidir. Perma denilince hanımlar irkiliyor,korkuyor. Şuursuzca yapılan perma negatif sonuç veriyor. Oysa günümüzde perma tam saça yapılabilecek biçimde. Pratik ve kullanım güzergahından perma yapılan ve taranan saçın tam süre kuaföre gereksinimi yoktur. Avrupalı çalışan hanımların çoğunun saçı permalıdır. Bu da zaman ,hürriyet ve dinamizm demektir. İnce Saça Hacim […]

Permanın surat ve saç biçimine göre tercihi ehemmiyetlidir. Perma denilince hanımlar irkiliyor,korkuyor. Şuursuzca yapılan perma negatif sonuç veriyor. Oysa günümüzde perma tam saça yapılabilecek biçimde. Pratik ve kullanım güzergahından perma yapılan ve taranan saçın tam süre kuaföre gereksinimi yoktur. Avrupalı çalışan hanımların çoğunun saçı permalıdır. Bu da zaman ,hürriyet ve dinamizm demektir.

İnce Saça Hacim İlaveler Şayet saçınız düz, ince, ve cansızsa, perma yaptırarak saçınıza hacim katabilir ve güvenle kullanabilirsiniz. Kalın saç beğeniyorsanız şayet bu sizin için bir fırsat olabilir. Sıcak ve nemli bir günde korktuğunuzun başınıza gemesi hususunda kaygılanmanız gereken bir vaziyet yok.

Saçınıza Tükettiğiniz Zamanı Eksiltin Her gün saçlarınızın kıvırcık veya dalgalı olması için maşayla dakikalarınızı geçirmekten memnun değilsiniz değil mi? Veya saç spreyi kimyevilerinin konutunuzu lekelemesinden rahatsız mısınız? O halde belli saçınıza perma yaptırmayı düşünmelisiniz.

 

Perma Hasar Verici, Kısıtlayıcı ve Pahalı Olabilir Saçınıza kimyevi çözümler uygulamanız saçınızı zayıflatır,eforsuzlaştırır. Şayet düz saçlarınız varsa bir hayli perma seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Fakat spor salonunda saçınızı at kuyruğu yaparak spor yapamazsınız, bu güzergahta perma size dezavantaj sağlayabilir. Ayrıca ekonomik olarak bütçenize kumpaslı bir gider daha ilave edilmiş olur.Minimum 4-5 ayda bir bakımı yapılmalıdır. Yan Tesirleri Perma sonrasındı, alerjik bir kafa teni kaşıntısı, kızarma ve döküntü yaşayabilirsiniz. Şayet bu semptomları yaşarsanız bir daha perma şişesini görmek istemeyebilirsiniz. Www.Kadinay.Net Farkıyla.

 

Yafta Perma yaptırma Permanın Hasarları Perma Tarifi İnce Saça Hacim Ekleme Permanın Saça Hasarlımı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?