• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %0,72
 • BIST
  %3,14
Suratınızın Biçimine Göre Saç Tarzları

Suratınızın Biçimine Göre Saç Tarzları

Saçınızı kestirmekmi istiyorsunuz, usunuzda çok hoş bir model var. Ancak bu saç modeli bana yakışır mı? diye kaygılanıyorsunuz. Tek yapacağınız surat biçiminizin nasıl olduğuna karar vermek. İşte size surat biçiminize göre saç modellerinizi tanımlayan açıklama. Bu açıklamayla idealinizdeki modelinizi yaratabilir ve kendinize olan öz güveninizi azıcık daha artırabilirsiniz.. Oval surat: Suratınızı oval ise, kısa kesilmiş […]

Saçınızı kestirmekmi istiyorsunuz, usunuzda çok hoş bir model var. Ancak bu saç modeli bana yakışır mı? diye kaygılanıyorsunuz. Tek yapacağınız surat biçiminizin nasıl olduğuna karar vermek. İşte size surat biçiminize göre saç modellerinizi tanımlayan açıklama. Bu açıklamayla idealinizdeki modelinizi yaratabilir ve kendinize olan öz güveninizi azıcık daha artırabilirsiniz..

Oval surat: Suratınızı oval ise, kısa kesilmiş veya tabakalı, kısa ya da uzun, bağlı ya da sarih, hemen hemen her stil surat biçiminize çok yakışacaktır.

Kare surat biçimi:Saçlar alt yönlendirilerek kare biçimli surat kenarları yumuşatılmalı ya da düzenlenmelidir. Şayet uzun saçlarınız varsa, omuzlarınızdan alta gönül rahatlığına vazgeçebilmelisiniz. Ama saç tipiniz kısa ise, o zaman kenarları yuvarlak veya U biçiminde olabilir ve taç kullanabilirsiniz.

Yuvarlak surat: Şayet suratınızın biçimi yuvarlak ise, saçınızı suratınızın kenarlarını örtecek biçimde taramalısınız.Size en çok yakışacak tarzın tabakalı kabartılmış tarz olduğunu unutmayın. Ancak, uzun saçlı ya da omuz uzunluğunda saçınız varsa, her zaman bir yandan ayırın.

Elmas surat biçimi: Bir elmas biçimi surata sahipseniz ufak bir çeneye de sahipsinizdir ve bu gidişatı 0dengelemek için saçınızda yuvarlak bir kesim yaptırmalısınız. Geniş demet yapılmış saçlar suratınızı oval gösterir.Ancak, sizin için en iyi tercih yeniden kısa saç olacaktır.

Armut surat biçimi: Yanaklarınızın ince görünmesi için saçlarınızı kulaklarınızın arda sokabilirsiniz. Bu surat biçimi için ideal saç uzunluğu omuzlarınıza kadardır. Uzun saç, çene daha geniş görünmesini sağlar.

Surat Biçimine Göre Saç Tarzları Sizinde Bir Sitiliniz Olsun..

Yafta yuvarlak surat tabakalı saç şişkin saç oval surat kare surat saç tarzları Surata Göre Saç

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?