• DOLAR
  %-0,02
 • EURO
  %-0,02
 • ALTIN
  %0,03
 • BIST
  %0,68
Rengarenk Makyaj Yapma Teknikleri

Rengarenk Makyaj Yapma Teknikleri

Herkezin bir sıradışı olma isteği olmuştur. Bazıları bu sıradışılığa erişirken kimiside sıradışı farklı stillere bürünmeyi hep hayel edip durmuşlardır. Şimdi sizlerle paylaşacagımız bu mevzumuzda sıradışı nasıl makyaj yapılır hangi rengi kullanırsak makyajımız sırıtmaz ve canlı hoş tonları karıştırarak çekiciliğinizi % de % etkilesin. Çok Bedelli artikbumoda.com.tr Kullanıcılarımız, birbiriyle geçimli renkler ve makyaj teknikleriyle kendinizi harika […]

Herkezin bir sıradışı olma isteği olmuştur. Bazıları bu sıradışılığa erişirken kimiside sıradışı farklı stillere bürünmeyi hep hayel edip durmuşlardır. Şimdi sizlerle paylaşacagımız bu mevzumuzda sıradışı nasıl makyaj yapılır hangi rengi kullanırsak makyajımız sırıtmaz ve canlı hoş tonları karıştırarak çekiciliğinizi % de % etkilesin. Çok Bedelli artikbumoda.com.tr Kullanıcılarımız, birbiriyle geçimli renkler ve makyaj teknikleriyle kendinizi harika hissedeceksiniz.
Makyaj yapmaya başlamadan evvel cildinizi arınmalı ve cilt tipinize uygun kremle ıslatmalısınız. Saç modeli ve giysinizi evvelden tanımlamak makyajınızı nasıl yapacağınıza dair fikir verecektir. Cildinizdeki sivilce, yara ve kir izlerini kapatmak için cilt renginize uygun kapatıcı kullamaya özen gösterin. Gözaltlarınızda koyu ulusalar varsa göz için özel üretilmiş dudak boyası şeklinde kapatıcıları kullanabilirsiniz.
Göz Akdikeni Pembe Göz kapağınızın üzerine parmağınızın ucuyla altın renkli far sürün. Göz kapağınızın üzerinden kaşlarınıza kadar olan kısma deri renginizde bir ton koyu pudra sürün. Kaşlarınızın rengine uygun bir kalemle kaşlarınızdaki boşlukları doldurun. Natürel görünüm için tek bir çizgi yerine noktalar halinde boyayın. Kirpiklerinizi kirpik kıvırıcısıyla dikkatlice kıvırın. İki kat rimel sürerek göz makyajınızı bitirin. Cildinizde ışıltı için yanaklarınıza ve elmacık kemiklerinize bronz allık uygulayın. Dudaklarınıza parlak pembe dudak parlatıcısı sürerek makyajınızı bitirin.
Yumuşak Görünüm Far fırçasını hafifçe nemlendirip beyaz farı göz kapaklarınızın iç kısmına sürün. Göz kapağınızın hareketli kısmını pembe farla gölgelendirin. Yanaklarınızı pembe allıkla renklendirin. Kirpiklerinizi kirpik kıvırıcısıyla dikkatlice kıvırın. İki kat rimel sürerek göz makyajınızı bitirin. Gül kurusu dudak boyası sürerek dudaklarınızı renklendirin.

Okyanus Yeli Gözlerinizin burnunuza yakın iç uçlarına zümrüt yeşili far sürün. Dış uçlarına ve kaşınıza doğru sarih pembe far uygulayarak aydınlatın. Mavi renkli göz kalemiyle gözlerinizin alt ve üst bölgelerini çerçeveleyin. Mavi farı göz kalemi üzerine hafifçe uygulayın. Kirpiklerinizi kirpik kıvırıcısıyla dikkatlice kıvırın. İki kat rimel sürerek göz makyajınızı bitirin. Yanaklarınızı pembe ışıltılı allık ve dudaklarınızı pembe dudak boyası sürün. Birbiriyle geçimli renkler ve makyaj teknikleriyle kendinizi harika hissedeceksiniz.
Makyaj yapmaya başlamadan evvel cildinizi arınmalı ve cilt tipinize uygun kremle ıslatmalısınız. Saç modeli ve giysinizi evvelden tanımlamak makyajınızı nasıl yapacağınıza dair fikir verecektir. Cildinizdeki sivilce, yara ve kir izlerini kapatmak için cilt renginize uygun kapatıcı kullamaya özen gösterin. Gözaltlarınızda koyu ulusalar varsa göz için özel üretilmiş dudak boyası şeklinde kapatıcıları kullanabilirsiniz.   makyaj112 Renkli makyaj trendi Göz Akdikeni Pembe Göz kapağınızın üzerine parmağınızın ucuyla altın renkli far sürün. Göz kapağınızın üzerinden kaşlarınıza kadar olan kısma deri renginizde bir ton koyu pudra sürün. Kaşlarınızın rengine uygun bir kalemle kaşlarınızdaki boşlukları doldurun. Natürel görünüm için tek bir çizgi yerine noktalar halinde boyayın. Kirpiklerinizi kirpik kıvırıcısıyla dikkatlice kıvırın. İki kat rimel sürerek göz makyajınızı bitirin. Cildinizde ışıltı için yanaklarınıza ve elmacık kemiklerinize bronz allık uygulayın. Dudaklarınıza parlak pembe dudak parlatıcısı sürerek makyajınızı bitirin.
Yumuşak Görünüm Far fırçasını hafifçe nemlendirip beyaz farı göz kapaklarınızın iç kısmına sürün. Göz kapağınızın hareketli kısmını pembe farla gölgelendirin. Yanaklarınızı pembe allıkla renklendirin. Kirpiklerinizi kirpik kıvırıcısıyla dikkatlice kıvırın. İki kat rimel sürerek göz makyajınızı bitirin. Gül kurusu dudak boyası sürerek dudaklarınızı renklendirin.
Okyanus Yeli Gözlerinizin burnunuza yakın iç uçlarına zümrüt yeşili far sürün. Dış uçlarına ve kaşınıza doğru sarih pembe far uygulayarak aydınlatın. Mavi renkli göz kalemiyle gözlerinizin alt ve üst bölgelerini çerçeveleyin. Mavi farı göz kalemi üzerine hafifçe uygulayın. Kirpiklerinizi kirpik kıvırıcısıyla dikkatlice kıvırın. İki kat rimel sürerek göz makyajınızı bitirin. Yanaklarınızı pembe ışıltılı allık ve dudaklarınızı pembe dudak boyası sürün.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?