• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %0,17
 • ALTIN
  %-0,42
 • BIST
  %-1,86
Saç Dökülmesinin Sebepleri ve Rehabilitasyonu

Saç Dökülmesinin Sebepleri ve Rehabilitasyonu

Günümüzde özellikle erkeklerin fobili düşü haline gelen saç dökülmesi yaşamımızda yer alan en ehemmiyetli sağlık problemlerinden biridir. Pisikilojikmen insanı fazla derecede etkileyen bu soron günümüz teknolojisiyle ortadan artık kalkıyor. Saç dökülmesinin rehabilitasyonundan bahsedebilmemiz için öncelikle saç dökülmesinin sebeplerini çok iyi öğrenmemiz gerekir. Erkek tipi saç dökülmesi ise karşımızdaki ki en çok görülen saç dökülme tipidir. […]

Günümüzde özellikle erkeklerin fobili düşü haline gelen saç dökülmesi yaşamımızda yer alan en ehemmiyetli sağlık problemlerinden biridir. Pisikilojikmen insanı fazla derecede etkileyen bu soron günümüz teknolojisiyle ortadan artık kalkıyor.
Saç dökülmesinin rehabilitasyonundan bahsedebilmemiz için öncelikle saç dökülmesinin sebeplerini çok iyi öğrenmemiz gerekir.
Erkek tipi saç dökülmesi ise karşımızdaki ki en çok görülen saç dökülme tipidir.
Erkek tipi saç dökülmesinde rehabilitasyon yaklaşımımız;
1.Saç köküne erişebilecek nano teknoloji bir rehabilitasyon olması gerekiyor.
2.Saç tenine sürülerek uygulanan bir rehabilitasyon olması gerekiyor.

3.Ağızdan alınan bir hormon tertip edici bir hapla olmaması gerekiyor bu rehabilitasyonun.
Çok tesirli bir nano teknolojik ürün olması lazım.Çünkü nano teknoloji ile hazırlanmış bir formulasyon emilim garantisi verir.Saç tenine sürülen bir losyon çok rahatlıkla tenin derinliklerine saç kök hücrelerine erişebilir.
Bu biçimde bir rehabilitasyon ile saç köklerinin yine canlandırılması ve yeni saç imalinin tekerrür kazanılması muhtemel olabilir.Çünkü asla saç kökleri can vermemiştir yalnızca uykudadır.
Bizim onları uygun rehabilitasyon ile bir nano teknolojik bir iksir kalitesinde ve içeriğinde gerçekten güçlü etmen maddeler olan üzüm çekirdeği özütü,adenozin gibi etkin bileşenlerin bulunduğu formülasyonlarla kullanmak suretiyle yine canlandırmak günümüz de muhtemel olabilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?