• DOLAR
  %0,04
 • EURO
  %0,31
 • ALTIN
  %0,75
 • BIST
  %3,14
Selülitlerden Kurtulmada İğnesiz Yapılan Elektroporosyon Yöntemi

Selülitlerden Kurtulmada İğnesiz Yapılan Elektroporosyon Yöntemi

Dermamed Medikal Estetik Merkezi’nden Dr. Levent Türbedar, selülit hakkında kafalara takılan sualleri cevapladı. Ayrıca selülitle gayretteki acısız yeni rehabilitasyon usulü elektroporosyonu anlattı. Selülitin kesin rehabilitasyonu var mıdır? Tıpta selüliti, doku cerahati olarak bildik. Ama bunun bir hastalık olduğunu bilimsel olarak kanıtlayan bir çalışmaya şahit oldum. Bu dokunun iyileşmesi için manamızın ve tıp bilgimizin bize sunduğu […]

Dermamed Medikal Estetik Merkezi’nden Dr. Levent Türbedar, selülit hakkında kafalara takılan sualleri cevapladı.
Ayrıca selülitle gayretteki acısız yeni rehabilitasyon usulü elektroporosyonu anlattı.
Selülitin kesin rehabilitasyonu var mıdır? Tıpta selüliti, doku cerahati olarak bildik. Ama bunun bir hastalık olduğunu bilimsel olarak kanıtlayan bir çalışmaya şahit oldum. Bu dokunun iyileşmesi için manamızın ve tıp bilgimizin bize sunduğu her şeyden faydalanmak zorundayız. Kabul gören birtakım mezoterapi usulleri var. Bu uygulamalar sırasında verilen ilaçlar sayesinde selülitleri belirli bir miktarda düzenleyebiliyoruz. Ancak bu uygulamaların yanı gizeme hastanın katılımı da çok ehemmiyetli. Hasta yaşantısını da değiştirmek zorunda.
Selülit rehabilitasyonundaki son teknikler nelerdir? Elektroporasyon şu anda fantastik alanlarda kullanılan, bir sistem. İyonize edilmiş ilaçlar, elektriksel olarak yüklenerek elektroporasyon teknolojisi ile dokulara yediriliyor. Bugüne dek selülitli katmana ilaçları iğneyle indiriyorduk ve kasvet suratından hasta rehabilitasyonu yarım vazgeçiyordu.

Bu makineyi değişiklerinden ayıran özellik acısız ve iğnesiz oluşu. Başka işlevleri ve farkları var mı? TMT sistem ile uygulama tamamiyle karmaşıklıksız. Artık istediğimiz ilacı ciltten yedirebilme imkánına sahip olduk. Ayrıca elektoroporasyon sistemi ile beraber öbür sistemli aygıtlara göre rehabilitasyon müddetimiz daha da kısaldı. Bu sistemin uygulama alanı da çok geniş. Yalnızca selülit değil, cilt çatlaklarında da çok iddialı olduğu söyleniyor. Anti-aging emelli rehabilitasyonlarda, güneş sonrası kirlerde, saçlı tenlerin problemlerinde, ilaç yedirmeye zorlandığımız bazı ten hastalıklarında kullanabileceğimiz ve cevap alabileceğimiz bir makine.
TMT sistem konutlarda kullanılabilir mi? Bu aygıtların konutlara gitmesi yanlış olur. Gerekirse enjeksiyonu da konutta yapabilir insan ama en doğrusu hekim hakimiyetinde olmaktır.

Yafta selülit rehabilitasyonu acısız selülit işlemler selülit rehabilitasyonunda kullanılan yeni teknikler selülit rehabilitasyonunda hekim önerisi selülütlerden kurtulmada elektroporosyon usulü iğnesiz yapılan selülit işlemleri

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?