• DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,37
 • BIST
  %-1,07
Süratli saç uzatma

Süratli saç uzatma

Sevgili okurlarımız; Bugün ki paylaşımımız da kısa saçlarımızı daha süratli nasıl uzatabiliriz mevzusu olacak. Anlatacağımız bu mevzuda muhtelif paylaşımlara erişebilirsiniz. Kadinay.Net Çalışanları olarak, google da çok aranılan kelimeler arasında olan Süratli Saç Uzatma veya Hemen saç uzatma sözcüklerini yaptığımız araştırmalar neticeyi kısa özetiyle açıklayıp daha sonra uzmantv.com’un videolu paylaşımıyla bitireceğiz. Herşey Sizin için Www.Kadinay.Net Bayana […]

Sevgili okurlarımız; Bugün ki paylaşımımız da kısa saçlarımızı daha süratli nasıl uzatabiliriz mevzusu olacak. Anlatacağımız bu mevzuda muhtelif paylaşımlara erişebilirsiniz. Kadinay.Net Çalışanları olarak, google da çok aranılan kelimeler arasında olan Süratli Saç Uzatma veya Hemen saç uzatma sözcüklerini yaptığımız araştırmalar neticeyi kısa özetiyle açıklayıp daha sonra uzmantv.com’un videolu paylaşımıyla bitireceğiz. Herşey Sizin için Www.Kadinay.Net Bayana Dair Herşey.. Saçlarımıza hangi etkenleri uygularsak süratli uzatabiliriz ?
Dikkat edilecek olursa saç uzamasını negatif doğrultuda etkileyen etkenler yaşantımızda sık karşılaştığımız etmenlerdir. – Saçlarının süratli uzamasını isteyen kişileride etkileyen etmenlerdir. Saç imali ile alakalı olarak bazı vitaminlerin ehemmiyetli olduğu günümüzü öğreniliyor. Ancak bu vitamin ve mineraller günlük beslenmemiz yolu ile zati alınan vitaminlerdir. Zaman zaman yardım olarak bu tip vitaminlerden almak beceriksizlik varsa düzeltir.
Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren uzuvlarımızdır. Saç köklerimiz bayağı şartlarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç üretimini süratlendirecek bir çözüm henüz bilinmemektedir.
Bazı ilaçların kullanımı, beslenme bozuklukları stress gibi etkenlere bağlı olarak saç uzamasında yavaşlama mümkündür. Saç köklerinin beslenmesini bozan gidişatlarda da saç uzaması yavaşlar. Sigara yeniden damaraları büzücü tesiri ile kan dolaşımını bozan ve yiyeceklerin, oksijenin hücrelere erişimini yasaklayan bir etmendir.
Süratli Saç Uzatma
– Saçların uzamasını süratlendirmek için yapılacak en iyi şey saçların uzamasını eksilten etkenler ile savaşmaktır. Sıhhatli beslenme, özellikle sebze ve meyvaların ağırlıklı olduğu beslenme stilleri, bol su içmek, kumpaslı ve yeterli uyku çok ehemmiyetlidir. Stress yeniden salgılattığı adrenalin gibi hormonlar yolu ile damarlarda daralmaya yol açar ve saç köklerinde beslenmeyi bozar.
– Stresi düşürecek temkinlerde saç uzaması açısından ehemmiyetlidir. Sigara kapsadığı nikotin ve karbon mono oksit gazı ile negatif tesirleri olan bir etmendir. Nikotin damarları daraltırken, karbon mono oksit gazı kanda oksijen taşınmasını bozarak hücre beslenmesini bozarlar.
– Yeterli gıda ve oksijen alamayan saç köklerinin bayağı imallerini yapması güçtür. Saç tenine uygulanacak sıcak havlular, hafif masajlar bu bölgede dolaşımı arttıtacak ve saç köklerinin bayağı beslenmesini sağlayacaktır.
Videolu Anlatım Alttaki videoda anlatılmak istenen saçlarınızı nebatsal yolla uzatabilirsiniz ve yararını göreceğiniz bir karışım elde etmenizi yapılan açıklamadan daha iyi kavrayacaksınız.         Nebatsal Karışımlarla Saç Bakımı

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?