• DOLAR
  %0,18
 • EURO
  %0,17
 • ALTIN
  %1,40
 • BIST
  %3,14
Takma Saç Peruk Nasıl Seçilir?

Takma Saç Peruk Nasıl Seçilir?

Alınacak emele hizmet etmesi gerekiyor alacağımız peruğun.Bir zaruri gereksinimden peruk alınabilir bir de neşeyi gereksinimden.Zaruri gereksinim nedir,rehabilitasyon emelli kullanan şahıslar ya da mecburici olarak peruk kullanan kişilerdir.Rehabilitasyon emelli kullanan bireylere ilk etapta önerdiğimiz şey,sıcak havalarda ne kadar ince,az ve kısa peruklar seçim edilirse okadar rahat ederler.Çünkü peruk kendi saçımız gibi değil küçük tefek kasvetler yaratabiliyor.Sıcak […]

Alınacak emele hizmet etmesi gerekiyor alacağımız peruğun.Bir zaruri gereksinimden peruk alınabilir bir de neşeyi gereksinimden.Zaruri gereksinim nedir,rehabilitasyon emelli kullanan şahıslar ya da mecburici olarak peruk kullanan kişilerdir.
Rehabilitasyon emelli kullanan bireylere ilk etapta önerdiğimiz şey,sıcak havalarda ne kadar ince,az ve kısa peruklar seçim edilirse okadar rahat ederler.Çünkü peruk kendi saçımız gibi değil küçük tefek kasvetler yaratabiliyor.
Sıcak havalarda özellikle şahıslar yürüyüşe gitmek istiyorlar,yazlığına gidiyorlar,alışveriş yapıyorlar.Bunları göz önünde bulundurarak olabildiğince az ve kısa perukları seçim etmek gerekiyor.

Öbür cinsli neşeyi aldığımız peruktada emele hizmet etmesi gerekiyor.Örneğin şayet birey sarışınsa aksi bir renk olmak istediğinde suratına güzel gidebilecek bir çok renk alternatifini sınayıp ona göre seçmesi gerekiyor.
Peruklar yapı itibariyle genellikle kahküllü olarak kullanılabiliyor.Özellikle uzun peruklarda incede olsa kahkül düşürmek mecburiyetindeyiz.Alnı dar olan şahıslar ya da dar olan şahıslar bunlara çok dikkat etmek zorunda.
Kahkül kullanımı zoraki olan peruklarda mesela alnı geniş olan alıcılarımız ince kahküllü olanları kullanmalı.Öbür cinsli yüksek bir kahkülde ya da yoğun bir kahkülde rüzgarda vs.de mesele yaratabiliyor.
Buna kesinlikle dikkat edilmesi gerekiyor.Ten rengi çok ehemmiyetli alınıcak saçta.Örneğin sarih beyaz derili bir kadının çok koyu çok sert tonlara gitmemesi gerekiyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?