• DOLAR
  %0,14
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,37
 • BIST
  %-1,07
Tırnak Sıhhati İçin Aktüel Bilgiler

Tırnak Sıhhati İçin Aktüel Bilgiler

Siz kadınlar.. Asırlar süresince kendinizi hoşlaştırma ismine gösterdiğiniz hassasiyet, yeryüzünde yaşayan tüm canlılar için ibret alınması gereken bir gidişat. Narin ellerinizin daha sansasyonel gözükmesi için tırnaklarınıza dinlediğiniz alaka başlı başına bir sanat! Hoşluk kategorisi altında paylaştığımız tüm mevzularda da bahsettiğimiz gibi; hoş olmak için öncelikle sağlıklı olmak gerekir. Göze sansasyonel harikuladelikte tırnaklara sahip olmak istiyorsanız […]

Siz kadınlar.. Asırlar süresince kendinizi hoşlaştırma ismine gösterdiğiniz hassasiyet, yeryüzünde yaşayan tüm canlılar için ibret alınması gereken bir gidişat. Narin ellerinizin daha sansasyonel gözükmesi için tırnaklarınıza dinlediğiniz alaka başlı başına bir sanat! Hoşluk kategorisi altında paylaştığımız tüm mevzularda da bahsettiğimiz gibi; hoş olmak için öncelikle sağlıklı olmak gerekir. Göze sansasyonel harikuladelikte tırnaklara sahip olmak istiyorsanız şayet, öncelikle sağlıklı tırnaklara sahip olmalısınız. Bu mevzu ile alakalı Www.Kadinay.Net çalışanları olarak siz sevgili kadınların sahip olması gereken bilgileri dünya kapsamında akademik bir araştırma yaparak sizlerle paylaşıyoruz.. Tırnaklarınız sıhhatinizin göstergesidir. Genellikle pembe renkli tırnaklarınız olduğunda sağlıklı olduğu kabul edilir. Şayet tırnak dokunuzda değişmeler varsa bu; bedeninizin sağlık, mineral ve vitamin bakımından yavaş çalıştığı anlamına kazanç. Tırnak sıhhatinize dikkat ettiğiniz sürece hem müthiş parmak uçlarına sahip olabilir hem de bu gidişat size bedeninizde ters giden rastgele bir şeyi gösterebilir. Genelde tırnaklarınıza sağlık göstergeleri olarak bakmasanızda, hoş gözükmeleri için lüzumlu mücadeleyi tüketmeye çalışıyorsunuz.
Sağlıklı tırnaklara sahip olmak istiyorsanız, öncelikle sağlıklı beslenmelisiniz. perhizinize meyve-sebze, yumurta, balık, fındık gibi gıdaları kesinlikle ilave etmelisiniz. Bunların yanısıra azıcıktan size vereceğimiz gıdalar tırnaklarınızın sıhhati için bırakılmaz olup kesinlikle anekdot almanızı nasihat ediyoruz. Kuşkonmaz, kahverengi pirinç ve yumurta. Gelelim yaşam stilinize, yaşam stilinin tırnaklarınızın bakımı, sıhhati ve hoş görünümü için ehemmiyetliliği tartışılmaz.
Müthiş görünümlü tırnaklar için ipuçları :
*Perhizinize kalsiyum ve çinko dahil edin. Şeker ve içkiyi eksiltin.
*Tırnaklarınızı netlikle koparmayın, kaldırmayın.
*Isırmamanızı ve yememenizi söylemeye gerek duymasakda gerçeğinde, siz yinede bunu yapmayın! fakat kendinizi durduramıyorsanız, acı tırnak cilaları bu alışkanlık için çözüm yolu olabilir.
*İblis tırnağını netlikle sürüklemeyin. Dokuya hasar vermeden tırnakmakası ile kesin.
*Protein ve vitamin alımını çoğaldırarak, doymuş yağ alımını eksiltin.
*Ellerinizi veya bacaklarınızı losyonladığınız zaman tırnaklar üzerini çok az bir losyon ile ovuşturun.
*Süt mahsullerini eksiltin.
*Kumpaslı tırnak törpüsü kullanın.
Sağlıklı ve hoş tırnaklara sahip olmak için belirli bir salona gitmek zorunda değilsiniz. Kendi konutunuzda kumpaslı ve sistematik bir bakım yaparak istediğiniz hoşlukta tırnaklara sahip olabilirsiniz. Unutmamalısınız ki bu bakıma öncelikle el ve ayak pakliğinden başlamalısınız.Tırnaklarınız da kendiniz gibi narin ve egzotik görünsün..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?