• DOLAR
  %-0,02
 • EURO
  %-0,02
 • ALTIN
  %0,03
 • BIST
  %0,68
Tırnak Uzatma Yöntemleri

Tırnak Uzatma Yöntemleri

Tırnak yemek psikolojik olarak kasvetin ve fazla gerginliğin göstergesidir. Bir çok insan tarafından son derece iğrenç olarak nitelendirilen bu eylem, şahıslarda zaman içerisinde fiziksel sağlık problemlerinin de görülmesine yol açmaktadır.Tırnaklar zaman içerisinde uzayan kıkırdak yapıdadırlar. Ellerimizin en çok kirlenen kısmı olan tırnaklar ile parmak eti arasında kalan boşluk mikropların üremesine ve leke birikmesine son derece […]

Tırnak yemek psikolojik olarak kasvetin ve fazla gerginliğin göstergesidir. Bir çok insan tarafından son derece iğrenç olarak nitelendirilen bu eylem, şahıslarda zaman içerisinde fiziksel sağlık problemlerinin de görülmesine yol açmaktadır.
Tırnaklar zaman içerisinde uzayan kıkırdak yapıdadırlar. Ellerimizin en çok kirlenen kısmı olan tırnaklar ile parmak eti arasında kalan boşluk mikropların üremesine ve leke birikmesine son derece uygun bir ortamdır.
Haliyle, tırnakların kemirilerek yenmesi ile ağızdan bedene giren mikroplar, şahsın ağır ve ateşli hastalıklar kapmasına yol açabileceği gibi kemirilen tırnakların yutulması midenin içten kanamasına kadar riskli neticeler doğurabilmektedir. tırnak uzatmanın yolları

Tırnak Uzatma Yöntemi – 1
Tırnak yeme her zaman psikolojik problemlerden kaynaklanmamaktadır. Günümüzde tırnak yeme sanki bulaşıcı bir hastalık gibi ailelerden çocuklarına geçmektedir ki, çocuklar birbirlerinden görerek de bu eyleme başlayabilmektedir. Böyle gidişatlarda çocuklara yapmamasının söylenmesi ne yazık ki işe yaramamakta ve çoğunlukla bir uzmanın takviyesine gereksinim duyulmaktadır.
Ancak bir uzmanla bu mevzuda görüşmeden evvel konutta alabileceğiniz pratik ve ufak çözüm yöntemleri de mevcuttur. Öncelikle tırnaklara acı oje sürülmesi kız çocukları için sınanabilir ve transparan oje ile oğullarında da uygulanabilir. Bu şayet işe haylazsa altı yaş üzeri çocuklarda eller hafifçe nemlendirilerek acı bibere sürüldükten sonra, çocuğun strese girmesi veya gerilmesi sağlanarak acı tat karşısında tırnak yeme eylemini vazgeçmesi sağlanmaya çalışılabilmektedir.

 

Tırnak uzatma Yöntemi – 2
Bayanların hoşluğuna düşkün olduğunu herkes öğrenir ve bakımları için yalnızca suratını arınması, ıslatması ve hatasız bir makyaj yapması bazı gidişatlarda yetmiyor. En az surat kadar ehemmiyetli bir yer daha var. Kadınlar her zaman güçlü ve bakımlı tırnaklara sahip olmak isterler. Bunun sebebi ise hiçbir kadın çatlamış, ojelerinin bir kısmı çıkmış ve boyları birbirinden farklı tırnakları olsun istemezler. Bu ebedim için illa ki hoşluk salonuna gitmenize gerek yok. Konutunuzda kendi manikürünüzü yaparak eskiyen ve kırılan tırnaklarınızı istediğiniz şekle sokabilmeniz sizin elinizde. Kısa, uzun, küt ya da oval… Tercihi size kalmış… Şimdi sizlere püf noktalarını anlatacağız.
Tırnakların daha çok uzamasını süratlendirmek ve onların estetik, hoş görünümünü sağlamlaştırmak için yapmak gereken birkaç uygulamadır.
İşte tırnakların daha az kırılgan ve çok daha fazla ivedi uzayan birkaç yöntem.
– Mineral ve protein çok alınmalı – Manikür esnasında sert törpü kullanımı veya fazla baskılı törpüleme operasyonları yapılmamalı – Tırnaklar asla yenmemeli. Bu mizaçtan bırakamıyorsanız ACI OJE kullanmalısınız. – Bolca su harcamalı ve bu tüketimi yazın çoğaldırıp değişik mevsimlerde sabit yakalamalısınız. – Törpüleme sırasında, tırnaklarınızı asla ileri geri törpülemeyin. Nedeni ise bu biçimde tırnakların alt ve üst katmanı arasındaki yer bağa hasar verecek ve çatallaşan tırnaklar ile baş başa kalırsınız. Aynı doğrultuya doğru törpülemeye çalışın. Bu yöntemleri dikkate alırsanız tırnaklarınız daha hoş görünümlü ve daha uzun olacaktır.Bir müddet bu stratejileri uygularsanız aradaki farkı hemen anlayabilirsiniz.Zor bir şey değil yalnızca tırnaklarınıza günlük olarak bir bakım uygulayın.Onlar dış görünüşünüzde büyük bir hisseyi olduğunuzu unutmayın.

 

 

 

Yafta TIRNAK UZATMA tırnak uzatma yöntemleri tırnak kuvvetlendirici yöntem süratli tırnak uzatma yöntemleri tırnak uzatma yöntemleri süratli tırnak uzatma tırnak uzatıcı ivedi tırnak uzatma yöntemleri tırnak uzatma kürü suna dumankaya tırnak uzatma tırnak uzatma ilacı tırnak uzatmak için nebatsal çözüm tırnak uzatıcı yöntemler tırnak uzatma formulü süratli tırnak uzatıcı tırnak uzatma kürleri tırnak uzatıcı ilaç süratli tırnak uzatmak için cabuk tirnak uzatma

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?