• DOLAR
  %0,02
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %0,72
 • BIST
  %3,14
Vajina Pubis Kaldırma Nedir ?

Vajina Pubis Kaldırma Nedir ?

Bedenimizde her bölegemizde olduğu gibi pupis bölgemizde zamana ve oluşan negatif şartlara birşekilde yenik düşmektedir. Dolayısıyla bu bölgenin altında bulunan cinsel uzuvlarda ihtiyarlar. Yaşlılığın en büyük göztergesi olan sarkmalar ortaya çıkmaktadır. Ne Yazık Ki bunlara dur demenin bir yolu yoktur. Fakat bu sarkıklardan kurtulmanın bir biçimi vardır. Daha gençken ve bedeninde sarkıklık oluşmamış bir üryan […]

Bedenimizde her bölegemizde olduğu gibi pupis bölgemizde zamana ve oluşan negatif şartlara birşekilde yenik düşmektedir. Dolayısıyla bu bölgenin altında bulunan cinsel uzuvlarda ihtiyarlar. Yaşlılığın en büyük göztergesi olan sarkmalar ortaya çıkmaktadır. Ne Yazık Ki bunlara dur demenin bir yolu yoktur. Fakat bu sarkıklardan kurtulmanın bir biçimi vardır.
Daha gençken ve bedeninde sarkıklık oluşmamış bir üryan kadın ayakta dururken bu bölgeninde diri ve gergin olduğu görülür. Önden bakıldığında vajina bu bölgeye asılmış gibi bir izlenim vermez. Pubis bölgesinin hemen altında şahıstan bireye değişmekte olan labia majörlerin 1/3 ü görünür.yaşlandıkça ve sarkmalar artıkça bu görüntü değişir. Pubis ,ten ve ten altı dokuları hafiflemeye sarkmaya başlar. Bu sarkıklığın neticeyi olarak labia majörler de görünmez olur.
Bu operasyon genellikle karın germe işlemi ile beraber yapılır. Ancak tek başına da uygulanabilecek olan pubis operasyonunda o bolgedeki ten ve ten altı dokusu gerilir ve o bölgede bulunan yerel ten aşırılığı çıkartılır. Bu harekâtla bölgeye yine daha önceki görünümü kazandırılmış ve bu bölgenin askılandırma hadiseyi sağlandığından labia majörler ve vajina daha önceki görüntüsüne kavuşmaktadır. Karın germe işlemi ile beraber asıllaştırılırsa 1 insizyon yerinden harekât yapılabilir. Ama ayrıca bir harekât yapılacaksa o zaman pubis üzeriden sezeryan insizyonuna eş bir insizyonla yapılarak çamaşır çizgisinde kalacağından saklanması sağlanmış olur.
Yağ enjeksiyonları Yaşın azıcık ilerlediği gidişatlarda sarkmaların yanı gizeme dış genital bölgede yağ dokusunun azalmasıda sıkça yaşanılan bir durumdur.Özellikle “mons pubis” adı verilen kısım kasığın hemen altındaki kıllı ve yüksek bölgede kendini gösterir. Bunun yanında labiumlarda dudak kısımlarında da farklı sebeplere bağlı olarak incelme görülebilir. Bu gidişatlarda bireyin farklı bölgelerinden “liposuction” eşi bir harekâtla alınan bir ölçü yağ dokusu bu alanlara enjekte edilerek dış görünüm düzenlenebilir dolgu harekâtları. Bütün ters biçimde bu bölgelerde fazla ölçülerde bulunan yağ dokusunun alınması ile de estetik görünüm kazandırılabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?