• DOLAR
  %0,03
 • EURO
  %0,00
 • ALTIN
  %0,04
 • BIST
  %0,68
Yaşlanmayı Durdurup Nasıl Genç Kalabilirim?

Yaşlanmayı Durdurup Nasıl Genç Kalabilirim?

Bundan 10 yıl evvel sözü pek geçmezken, cilt bakımı yaşamımızın bir parçası oldu. Cilt bakımı deyip de geçmeyin, bu mevzuda bir sürü değişik uygulama var ama oksijen ve c vitamini kürünün yeri ayrı! Ten bedenimizdeki en büyük uzuvdur. Tüm bedeni kaplamakla vazifelidir ve dış faktörlere en çok maruz kalan uzuvdur. Ten iki katmandan oluşur: Üst […]

Bundan 10 yıl evvel sözü pek geçmezken, cilt bakımı yaşamımızın bir parçası oldu. Cilt bakımı deyip de geçmeyin, bu mevzuda bir sürü değişik uygulama var ama oksijen ve c vitamini kürünün yeri ayrı!
Ten bedenimizdeki en büyük uzuvdur. Tüm bedeni kaplamakla vazifelidir ve dış faktörlere en çok maruz kalan uzuvdur. Ten iki katmandan oluşur: Üst katman epidermis ve alt katman dermis. Cildin de bir metabolizması olduğu unutulmamalıdır.
Metabolizma nedir? Cildin metabolizması, katmanların yenilenmesi, hücrelerin dağılınması ve böylece cildin kendin, aralıksız diri, taze ve genç yakalamasıdır.
Neden cilt bakımı yaptırmalıyız? Cildin özelliklerini, metabolizmayı, işlevlerini, dış faktörlere karşı korunmasını, kullandığımız mahsullerin daha iyi tesir etmesini cilt bakımı sağlamaktadır.
Oksijen + C Vitamini kürü Nüket Uluç’un uyguladığı yoğun kürlerden oksijen + C vitamini küründe oksijen, cildin soluk almasını sağlar; metabolizmayı harekete geçirip kan dolaşımı ile beraber cildi dış faktörlerden gözetip ihtiyarlamayı süratle durdurmak rolünü üstlenir.
C vitamini, doku yaradılışına katkısı olan, hücreleri bir arada yakalayan kolajenin oluşması ve korunması için en zorunlu vitamindir.

Oksijen ve C vitamininin tesirleri Bu rehabilitasyon, cildin yenilenmesinde ve tekerrür yapılanmasında, elastikiyeti lifting artırmada ce kolajen anti-aging imalinde en tesirli operasyondur.
Cildin elastikiyeti eksildikçe, ciltte rahatlamalar, sarkmalar; ciltteki kolajen eksildikçe de yaşlılık ve buruşukluk görülmektedir.
C vitamini hem antioksidan misyonu görür, hem de hasar görmüş cildi tamir eder. Aynı zamanda kan dolaşımıyla beraber, mikrosirkülasyonla cilde gıda, oksijen taşır.
Başka Bir Deyişle oksijen + C vitamini,
Süratli kolajen yapımı sağlar. Hasar görmüş cildi yeniler. İhtiyarlayan cildi gençleştirir. Cildi korur.
Cildin nem ve su kapasitesini çoğaldırır. Yüzdeki bitkinliklerin yok olmasını sağlar. Cilde diri, canlı bir görünüm, suratınıza renk kazandırır.
Rehabilitasyon nasıl yapılır? Harekât, kendi özel mahsulleri, serumlar, lipozomlar ve çok özel bir aletle gerçekleştirilir.Bu alet operasyonun daha derinlemesine ve iyonize yapılmasını sağlar. Böylece kullanılan mahsuller ten altında bloke edilir, adaleler çalıştırılır, buruşuklukların üzerine ütüleme yapılmış olur.
Anekdot: Bu rehabilitasyon Botoks etkisiyapan kremlerle desteklenmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?