• DOLAR
  %-0,22
 • EURO
  %-0,22
 • ALTIN
  %1,55
 • BIST
  %3,14
Kepçe Kulak Üst Kısım Estetiği

Kepçe Kulak Üst Kısım Estetiği

Kulak estetiği operasyonunda kulak kıkırdağına kıvrım oluşturulmaktadır. Her kulak yapısı değişik çıkmaktadır. Bu farklar kulağın biçimi, kıkırdağın kalınlığı ve elastikliği ile alakalı olabilmektedir Ayrıca kulak kepçesinin kenar kıvrımları da çok değişik olabilmektedir. Bazı hastalarda bu kıvrım yoktur. Özellikle bu vaziyete bağlı olarak kulak kepçesini kıvırırken kulak üst kısmında telefon deformitesi denilen kulak üst kısmının dışa […]

Kulak estetiği operasyonunda kulak kıkırdağına kıvrım oluşturulmaktadır. Her kulak yapısı değişik çıkmaktadır. Bu farklar kulağın biçimi, kıkırdağın kalınlığı ve elastikliği ile alakalı olabilmektedir Ayrıca kulak kepçesinin kenar kıvrımları da çok değişik olabilmektedir.
Bazı hastalarda bu kıvrım yoktur. Özellikle bu vaziyete bağlı olarak kulak kepçesini kıvırırken kulak üst kısmında telefon deformitesi denilen kulak üst kısmının dışa doğu sürüklemesi ya da kıvrılması vaziyeti oluşabilir.
Bu gidişatın operasyonda düzenlenmesi gerekir. Ancak bazen bu gidişat düzenlendikten sonra kulakta oluşan ödem de dışa doğru sürüklemeye neden olabilir. Şayet ödeme bağlı ise şişlik geçtiğinde bu deformite düzelecektir.

Yafta Kepçe Kulak operasyonu Kepçe kulak üst kısım kulak üst kısım operasyonu kepçe kulaklardan nasıl kurtulurum kepçe kulak estetiği

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?