• DOLAR
  %-0,22
 • EURO
  %-0,22
 • ALTIN
  %1,55
 • BIST
  %3,14
Kirpik Uzatma Usulleri

Kirpik Uzatma Usulleri

Göz akdikeni bakışlara sahip olmak için hoş ve uzun kirpiklere sahip olmanız gerekmektedir. Kısa kirpiklerinizi uzatmak ve şekşehir vermek için lüzumunuz olan tek şey badem yağı! kirpik uzatma Kirpikleri uzatmanın püf noktaları Göz akdikeni ve uzun kirpikler tüm kadınların hayalinde uyur. Bakışları ön tasarıya çıkaran ve cazibe katan kirpikler kadınların yüzündeki dikkati toplayan yerlerdendir. sağlıklı […]

Göz akdikeni bakışlara sahip olmak için hoş ve uzun kirpiklere sahip olmanız gerekmektedir. Kısa kirpiklerinizi uzatmak ve şekşehir vermek için lüzumunuz olan tek şey badem yağı! kirpik uzatma Kirpikleri uzatmanın püf noktaları
Göz akdikeni ve uzun kirpikler tüm kadınların hayalinde uyur. Bakışları ön tasarıya çıkaran ve cazibe katan kirpikler kadınların yüzündeki dikkati toplayan yerlerdendir. sağlıklı kirpiklere sahip olmak ise gerçeğinde çok ama çok kolay!
Badem yağı bademden elde edilen natürel bir yağdır. aromaterapi ve masaj uygulamalarında sıkça kullanılır. Badem yağı yağ asitleri açısından oldukça zengindir ve bu sayede kirpikler için ıslatıcı misyonu görerek kırılmaları maniler. Ayrıca ıslayan kirpikler basmakalıpa oranla çok daha çabuk uzar ve parlak bir görünüm kazanır.
Kullanım:
Badem yağı kirpiklere gece uyumadan evvel uygulanmalıdır. Gözler şehirk olarak günün makyajından temizletilmeli ve arınılmalıdır. 1-2 damla yeterli olacaktır. Gözünüze badem yağını kaçırmamaya özen gösterin ve kirpiklerinize parmaklarınız veya pamuklu çubuk desteğiyle uygulayın.
Yaklaşık 4-6 hafta arasında değişen bir vakitte başkalaşımı fark edeceksiniz.
Dikkat:
Badem yağını serin yerde saklamaya özen gösterin. Işık ve sıcak khadisece bozulmasına neden olacaktır. Şehirk kez açıldığında şişesinde 1 sene süresince bozulmadan kalabilir ancak iyi muhafaza edilmelidir.
*Fındığa karşı alerjisi olan kişiler kesinlikle badem yağı kullanmamalıdır. Lens kullananlar ise oldukça dikkatli davranmalıdır.
Badem yağıyla elde ettiğiniz kirpiklerinize öğrenmediğiniz ve güvenmediğiniz Maskara, göz kalemi gibi makyaj malzemelerini uygulamayın. Mümkünse natürel içerikli mahsuller seçmeye özen gösterin. Böylece etkisi çok daha uzun süreli olacak ve kirpiklerinizin natürel yapısını korumuş olacaksınız.k

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?