• DOLAR
  %0,16
 • EURO
  %-0,03
 • ALTIN
  %-0,66
 • BIST
  %-0,77
Lightsheer Diode Lazer Epilasyon Nedir ?

Lightsheer Diode Lazer Epilasyon Nedir ?

Oldukça etili olan Diode epilasyon lazeri ile , istenmeyen tüylerde ivedi ve kesin neticeler alınabilmektedir. Lazer kıl köküne uygulandığında aktif ve daha uzun süreli epilasyon sağlanmaktadır. FDA onaylı bu lazer , geniş alanları süratli bir biçimde rehabilitasyon eder . Light Sheer Diode yalnızca epilasyon emeli ile geliştirilmiş ve aktifliği FDA tarafından onayınmış bir lazerdir. Light […]

Oldukça etili olan Diode epilasyon lazeri ile , istenmeyen tüylerde ivedi ve kesin neticeler alınabilmektedir. Lazer kıl köküne uygulandığında aktif ve daha uzun süreli epilasyon sağlanmaktadır. FDA onaylı bu lazer , geniş alanları süratli bir biçimde rehabilitasyon eder .
Light Sheer Diode yalnızca epilasyon emeli ile geliştirilmiş ve aktifliği FDA tarafından onayınmış bir lazerdir. Light Sheer Diode , kısa bir müddette suratlarca kıl folikülünü yok edebilecek teknik kapasiteye sahip bir makine olduğundan epilasyon seanslarınız süratli bir biçimde bitirilebilmektedir.
Bedenin tüm bölgelerine uygulanabilen bu yöntem ile makinenin başlığında bulunan etkin soğutucu safir ucu sayesinde epilasyon sırası ve sonrasında sezilebilecek rahatsızlıklar en aza indirilmekte ve dokuya hasar vermeden kıl kökü yıkım edilmektedir.
Light Sheer Diode lazer epilasyon uygulamalarında cilt renginin sarih , kıl kökünün kalın ve koyu renkli olması avantajdır. Uygulama sırasında tüylerin kısaltılmış olması gerekmektedir. Epilasyon seanslar biçiminde yapılmaktadır. Seans rakamı uygulama yapılacak bölge , tüy yapısı ve bireyin cilt rengine göre tanımlanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?